O nás

UNITED COLORS OF BENETTON – NÁŠ PŘÍBĚH
Všichni jsou spojeni barvami Benettonu. Nezáleží na rase, kultuře, nebo pohlaví.
(Everybody is united by the Colors of Benetton. No matter your race, culture or sex.)

Kontroverzní kampaně, výrazné barvy, nebojácnost. Tato slova spojují značku United Colors of Benetton a jsou to právě tyto myšlenky, které mě k ní přitáhly. V roce 1989 u nás padá železná opona a Benetton přichází s kampaní „Black and White“, kdy šokovali společnost fotkou černošky kojící bílé dítě. Poprvé jsem si všimla značky vytvářející kampaně, které nejsou jen o krásných modelkách a značkovém oblečení. Kontroverzní? Ano! Pobuřující? Ano! Barevné? Ano! Tohle je Benetton.

Luciano Benetton založil svou rodinnou firmu v roce 1965. My jsme se k této velké italské rodině přidali přesně o 30 let později, tedy v roce 1995. V této době už byl bílý nápis v zeleném obdélníku světoznámý a čeští zákazníci pomalu ale jistě začali kvalitnímu a barevnému oblečení přicházet na chuť. Barevně oddělené oblečení, pečlivě a přehledně uspořádané zboží vždy působí na zákazníka jako kouzlo a když se přidá kvalifikovaná a příjemná obsluha s osobním přístupem, tak je spokojenost zákazníka zaručena. Postupně jsme rozšířili nabídku našeho sortimentu o spodní prádlo UNDERCOLORS a dětskou módu BEN 012 (Benetton kids).

Systém propracovaných membrán na botě právě v místech, kde se noha nejvíc potí. Na těchto základech stojí značka Geox. Jednoho horkého dne se Mario Polegato procházel po vinici a bylo mu velké vedro. V ten moment ho napadlo, že by si švýcarským nožíkem mohl vyřezat díry do podrážky, tak aby byla bota prodyšná. V ten moment se zrodil originální nápad a technologie „respira“ byla na světě. Díky této náhodě jsem i já objevila značku Geox a v roce 2011 se nám tyto kvalitní boty podařilo distribuovat ve Zlíně.

Sociální sítě jsou všude kolem nás. I nám daly možnost sdílet s vámi aktuální dění ve všech našich prodejnách na profilech se společným názvem SADOVÁ – fashion store. Spokojenost našich zákazníků je pro nás to hlavní, a proto jsme se rozhodli vám umožnit nahlédnout do nabídky našich prodejen z pohodlí vašeho domova. Zboží si zde můžete odložit a vyzvednout v prodejnách nebo nechat zaslat balíčkem. Právě teď!